Elastický šátek Moby Design Indigo

Elastický šátek Moby Design Indigo
  • Elastický šátek Moby Design Indigo
  • Značka: Moby
  • Kód zboží: MDBOX006

  • Toto zboží je vyprodané a nemáme ho již skladem. S největší pravděpodobností ho již nelze u výrobce objednat. Pro ověření aktuální dostupnosti nás můžete kontaktovat na email info@netnakup.cz. Telefonicky není možné dostupnost zjistit.

Šátek Moby je ideální pro nošení nejmenších miminek, a pro maminky, které nemají zkušenosti s vázáním šátků. Elastický šátek Moby se přizpůsobí dokonale Vašemu tělu. Poskytuje dokonalou oporu dětské hlavičce a obepíná tělíčko dítěte s neskutečnou jemností a měkkostí.

Moby šátek je vyroben jen z čisté 100% bavlny, proto je šátek neskutečně jemný a přitom stabilní. Pokud vám nevyhovoval klasický šátek na nošení dětí, doporučujeme Vám vyzkoušet elastický šátek Moby. Šátek Moby zajišťuje komfort při nošení dětí a to i při problémech s páteří nebo rameny, díky rozdělení váhy dítěte rovnoměrně se širokým vázáním šátku.

Nejdříve šátek zavážete na těle dle obrázkových instrukcí bez dítěte a pak dítě jen vložíte nebo vyndáte z předem zavázaného šátku a to kolikrát potřebujete během dne. Šátek Moby se přizpůsobí Vašem tělu a tělu dítěte a stále bude perfektně pasovat a zajišťovat blízkost těl rodiče s dítětem.

Šátek je olemován. Střed šátku je značen logem Moby. Konce šátku úzce zúženy na 20 cm pro snadnější vázání.

Vhodný do cca 16 kg.

Rozměry:

délka: 5,5 m

šířka 60 cm.

Údržba: Lze prát v pračce na 30°C. Sušte volně rozloženy ve tvaru IUUUI.

Parametry
Materiál100% bavlna

Nový dotaz