Elastický šátek Moby Bamboo Black

Elastický šátek Moby Bamboo Black
  • Elastický šátek Moby Bamboo Black
  • Elastický šátek Moby Bamboo Black
  • Značka: Moby
  • Kód zboží: MBBOX001

  • Toto zboží je vyprodané a nemáme ho již skladem. S největší pravděpodobností ho již nelze u výrobce objednat. Pro ověření aktuální dostupnosti nás můžete kontaktovat na email info@netnakup.cz. Telefonicky není možné dostupnost zjistit.

    Můžeme vás informovat, jakmile bude produkt opět dostupný. Stačí níže napsat váš email.

Šátek Moby je ideální pro nošení nejmenších miminek, a pro maminky, které nemají zkušenosti s vázáním šátků. Elastický šátek Moby se přizpůsobí dokonale Vašemu tělu. Poskytuje dokonalou oporu dětské hlavičce a obepíná tělíčko dítěte s neskutečnou jemností a měkkostí.

Šátek je olemován a střed je značen logem značky Moby. Konce šátku úzce zúženy na 20 cm pro snadnější vázání.

Moby šátek je vyroben jen z čistého bambusového vlákna a bavlny, proto je šátek neskutečně jemný a přitom stabilní. Pokud vám nevyhovoval klasický šátek na nošení dětí, doporučujeme Vám vyzkoušet elastický šátek Moby. Šátek Moby zajišťuje komfort při nošení dětí a to i při problémech s páteří nebo rameny, díky rozdělení váhy dítěte rovnoměrně se širokým vázáním šátku.

Nejdříve šátek zavážete na těle dle obrázkových instrukcí bez dítěte a pak dítě jen vložíte nebo vyndáte z předem zavázaného šátku a to kolikrát potřebujete během dne. Šátek Moby se přizpůsobí Vašem tělu a tělu dítěte a stále bude perfektně pasovat a zajišťovat blízkost těl rodiče s dítětem.

Vhodný do cca 13,5 kg.

Vyrobeno v Thajsku.

Rozměry:

délka: 5,5 m

šířka: 60 cm

Údržba: Lze prát v pračce na 30°C. Sušte volně rozloženy ve tvaru IUUUI

Parametry
Materiál70% viskóza, 30% bavlna

Nový dotaz