Dětské nosítko Manduca New Style - pískové

Dětské nosítko Manduca New Style - pískové
  • Značka: Manduca
  • Kód zboží: 2220210000

  • Toto zboží je vyprodané a nemáme ho již skladem. S největší pravděpodobností ho již nelze u výrobce objednat. Pro ověření aktuální dostupnosti nás můžete kontaktovat na email info@netnakup.cz. Telefonicky není možné dostupnost zjistit.

    Můžeme vás informovat, jakmile bude produkt opět dostupný. Stačí níže napsat váš email.

Ergonomické nosítko Manduca patří do kategorie měkkých nosítek a je určeno pro nošení batolat a dětí až do váhy 20 kg. Důmyslné konstrukční řešení Manducy umožňuje přizpůsobení nosítka pro novorozence i předškoláka stejně tak i pro rodiče rozdílných konstitucí.

• určeno pro nošení novorozenců až po předškolní děti od 3,5-20 kg

• nošení novorozenců pomocí integrované novorozenecké vložky

• možnost nošení na břiše, na boku a na zádech

• respektuje požadavky na ergonomické nošení dítěte v M poloze

• součástí nosítka je kapuce pro fixaci hlavičky spícího dítěte

• polstrované popruhy a bederní pás usnadňují rozložení váhy a komfort při nošení

• dobrá přizpůsobivost rozdílně velkým rodičům

• dodáváno v papírové krabici s českým podrobným návodem

Manduca klade důraz na ergonomii při nošení. Měkká, ale pevná látka obepíná tělo neseného dítěte a imituje tak klasické nosící šátky. Střihové řešení nosítka Manduca umožňuje ortopedicky správné postavení končetin v M pozici (v lékařské terminologii známe jako "žabí pozice"), která je pro novorozence přirozená. Při nošení novorozenců je respektován požadavek na C polohu dítěte a dostatečnou fixaci hlavičky. Hlavičku většího spícího dítěte fixuje kapuce, která je schována v přední části nosítka. Měkké polstrování v okolí nožiček zaručuje pohodlí dítěte a zabraňuje vzniku otlaků. Ergonomické nosítko Manduca poskytuje dokonalý uživatelský komfort nošencům, ale i těm, kteří je nosí. Speciálně tvarovaný bederní pás společně s ramenními popruhy dokonale rozkládají váhu neseného dítěte mezi bedra, záda a ramena. Ramenní popruhy, jejichž délku lze snadno upravit na třech místech zaručují dobrou přizpůsobitelnost nosítka i pro osoby velmi rozdílného vzrůstu a konstituce. Při nošení na břiše lze překřížit popruhy na zádech, což přináší pohodlí zejména osobám s úzkými rameny. Všechny spony nosítka jsou vypodloženy, tak aby nikde netlačily.

Manduca splňuje požadavky Evropské normy EN 13209:2:2005 a jednotlivé detaily nosítka jsou zpracovány tak, aby odpovídaly nejnáročnějším požadavkům na bezpečné nošení. Základní spona má speciální trojité jištění a bezpečnostní gumičky u všech spon zabraňuji nechtěnému rozepnutí nosítka.

Pro výrobu základní edice nosítka se používá přírodní materiál CANVAS (směs konopí a biobavlny) a 100% biobavlna na vnitřní část, limitovaná edice je vyrobena ze 100% biobavlny. Pro barvení nosítka jsou vybrány bezpečné barvy bez přítomnosti azobarviv.

Materiál:

vnější materiál: 55% konopí, 45% biobavlna

vnitřní materiál: 100% biobavlna

kvalitní YKK zipy a patentky bez obsahu niklu

Součástí je novorozenecká vložka.

Parametry
Rozměry - balení (cm)44 x 22 x 12
Hmotnost (kg)0.72

Níže naleznete seznam všech dokumentů, které vám mohou pomoci při rozhodování o koupi.

Nový dotaz

Určení

👶 Pro děti