Dětské nosítko Manduca Belly Button Milky

Dětské nosítko Manduca Belly Button Milky
  • Dětské nosítko Manduca Belly Button Milky
  • Značka: Manduca
  • Kód zboží: 2110117003

  • Toto zboží je vyprodané a nemáme ho již skladem. S největší pravděpodobností ho již nelze u výrobce objednat. Pro ověření aktuální dostupnosti nás můžete kontaktovat na email info@netnakup.cz. Telefonicky není možné dostupnost zjistit.

Toto ergonomické nosítko Manduca je určeno pro nošení novorozenců až po předškolní děti, testováno pro děti od 3,5-20 kg.

Vnitřní integrovaná novorozenecká vložka umožňuje nošení miminka od narození, aniž by docházelo k nepřirozenému roztahování nožiček.

Přibližně od 3 měsíců lze nosit miminko v samotném nosítku Manduca v M poloze, která respektuje správné postavení končetin a držení páteře. V pozdějším věku můžete nosit v nosítku Manduca na boku či zádech. Zádová opěrka lze jednoduše pomocí zipu prodloužit přibližně o 7 cm, umožňuje bezpečné nošení i velkých dětí. Měkké polstrování v okolí nožiček zabraňuje vzniku otlaků i u hubených dětí. Kapuce je součástí Manducy umožňuje fixaci hlavičky, usne-li dítě v nosítku.

Manduca respektuje požadavky na ergonomické nošení dítěte v M poloze. Součástí nosítka je kapuce pro fixaci hlavičky spícího dítěte. Splňuje také Evropskou normu EN 13209-2:2005.

Polstrované popruhy a bederní pás (nastavitelný až do délky 140 cm) usnadňují rozložení váhy a komfort při nošení. Dobrá přizpůsobivost rozdílně velkým rodičům. Unikátní trojitě regulovatelná délka ramenního popruhu zajišťuje komfortní nošení i pro osoby malého vzrůstu (cca 160 cm). Ramenní popruhy je možné nosit křížem při nošení na břiše.

Rozměry:

šířka hlavního panelu: 35 cm

délka zapnutého hlavního panelu: 35 cm, s rozepnutým zipem 42 cm

bederní pás upravitelný: 72 - 140 cm

rozměr ve složeném stavu: 44 x 22 x12 cm

Údržba:

Perte při teplotě do 30°C, používejte šetrný prací prostředek. Nebělte a nesušte v sušičce. Před praním a skladováním zapněte všechny spony. Pro praní tmavých barev použijte prací prostředek na tmavé prádlo.

Vyrobené v České republice.

Parametry
Rozměry - balení (cm)44 x 22 x 12
Hmotnost (g)680
Materiál100% bavlna

Nový dotaz