Dětské nosítko Manduca Belly Button Milky

Dětské nosítko Manduca Belly Button Milky
  • Dětské nosítko Manduca Belly Button Milky
  • Značka: Manduca
  • Kód zboží: 2110117003

  • Toto zboží je vyprodané a nemáme ho již skladem. S největší pravděpodobností ho již nelze u výrobce objednat. Pro ověření aktuální dostupnosti nás můžete kontaktovat na email info@netnakup.cz. Telefonicky není možné dostupnost zjistit.

    Můžeme vás informovat, jakmile bude produkt opět dostupný. Stačí níže napsat váš email.

Toto ergonomické nosítko Manduca je určeno pro nošení novorozenců až po předškolní děti, testováno pro děti od 3,5-20 kg.

Vnitřní integrovaná novorozenecká vložka umožňuje nošení miminka od narození, aniž by docházelo k nepřirozenému roztahování nožiček.

Přibližně od 3 měsíců lze nosit miminko v samotném nosítku Manduca v M poloze, která respektuje správné postavení končetin a držení páteře. V pozdějším věku můžete nosit v nosítku Manduca na boku či zádech. Zádová opěrka lze jednoduše pomocí zipu prodloužit přibližně o 7 cm, umožňuje bezpečné nošení i velkých dětí. Měkké polstrování v okolí nožiček zabraňuje vzniku otlaků i u hubených dětí. Kapuce je součástí Manducy umožňuje fixaci hlavičky, usne-li dítě v nosítku.

Manduca respektuje požadavky na ergonomické nošení dítěte v M poloze. Součástí nosítka je kapuce pro fixaci hlavičky spícího dítěte. Splňuje také Evropskou normu EN 13209-2:2005.

Polstrované popruhy a bederní pás (nastavitelný až do délky 140 cm) usnadňují rozložení váhy a komfort při nošení. Dobrá přizpůsobivost rozdílně velkým rodičům. Unikátní trojitě regulovatelná délka ramenního popruhu zajišťuje komfortní nošení i pro osoby malého vzrůstu (cca 160 cm). Ramenní popruhy je možné nosit křížem při nošení na břiše.

Rozměry:

šířka hlavního panelu: 35 cm

délka zapnutého hlavního panelu: 35 cm, s rozepnutým zipem 42 cm

bederní pás upravitelný: 72 - 140 cm

rozměr ve složeném stavu: 44 x 22 x12 cm

Údržba:

Perte při teplotě do 30°C, používejte šetrný prací prostředek. Nebělte a nesušte v sušičce. Před praním a skladováním zapněte všechny spony. Pro praní tmavých barev použijte prací prostředek na tmavé prádlo.

Vyrobené v České republice.

Parametry
Rozměry - balení (cm)44 x 22 x 12
Hmotnost (g)680
Materiál100% bavlna

Nový dotaz