Dětské nosítko Liliputi Mei-tai Elegance

Dětské nosítko Liliputi Mei-tai Elegance
  • Dětské nosítko Liliputi Mei-tai Elegance
  • Dětské nosítko Liliputi Mei-tai Elegance
  • Značka: Liliputi
  • Kód zboží: MEITAI-ELEGANCE

  • Toto zboží je vyprodané a nemáme ho již skladem. S největší pravděpodobností ho již nelze u výrobce objednat. Pro ověření aktuální dostupnosti nás můžete kontaktovat na email info@netnakup.cz. Telefonicky není možné dostupnost zjistit.

    Můžeme vás informovat, jakmile bude produkt opět dostupný. Stačí níže napsat váš email.

Dětské nosítko od firmy Liliputi umožňující přední i zadní nošení dětí. Sestává ze zádové opěrky, bederního pásu, ramenních popruhů a kapuce.

Zádová opěrka je tvarovaná tak, aby dítě sedělo ve fyziologicky správné poloze a také aby nošení bylo pro něj pohodlné - je mírně polstrovaná. Pod zadkem dítěte je látka dostatečně široká, na bocích se opěrka mírně zužuje, nosítko je tak velmi vzdušné. Bederní pás a ramenní popruhy jsou dostatečně široké a polstrované, aby bylo nošení pohodlné i pro nosící osobu. Bederní pás není mohutný, při nošení ho téměř necítíte. Nosítko je tak ideální pro rodiče, kterým pevné bederní pásy nejsou příjemné, zároveň je ale vhodný spíše pro lehčí děti. Součástí nosítka je odepínací kapuce, která slouží jako opěrka hlavičky. Menším dětičkám podpírá hlavičku samotná látka zádové opěrky, pokud nosíte větší dítě, můžete k nosítku pomocí suchého zipu připnout kapuci.

Z hlediska ortopedického zabezpečuje široký rozkrok optimální vývin kloubů, dostatečná podpora páteře. Nosítko má také odepínací kapuci, která v případě potřeby drží hlavičku.

Tvar nosítka podporuje zdravý vývin kloubků. Široké, polstrované popruhy pro pohodlnost nošení.

Univerzální velikost pro maminku i tatínka. Vhodná od 3 měsíců do 15 kg.

Vyrobeno v Maďarsku podle evropských norem EN 13209-2:2006 a Certified OekoTex 100 Fabrics. Značka Liliputi je členem skupiny Baby Carrier Industry Alliance (BCIA).

Parametry
Materiál100% bavlna
Země výroby Maďarsko

Nový dotaz